Naujausi Philips Saeco kavos aparatų modeliai

Šiandien kavos aparatų yra išties nemažai. Visi šie gamintojai, siekdami didesnio pelno bei pripažinimo siūlo naujoves. O kokias naujoves mums siūlo Philips Saeco?

Intuita HD8750/81 Capuccino

saeco-intuita

Kokiomis savybėmis bei privalumais pasižymi šis kavos aparatas? Intuta HD8750/81 Capuccino turi 1,5 l vandens bei 300 g kavos pupelių talpas. Taip pat yra pieno putų antgalis, kurio dėka aruošiame ypatingo gardumo Capuccino kava. Ne veltui sakoma, šis prietaisas – tobulas pasirinkimas Capuccino kavos gerbėjams. Tiek Capuccino, tiek bet kurios kitos rūšies kava yra iš tiesų labai skani, kadangi jos gamybai naudojamas aukštos kokybės vanduo – kavos aparatas turi vandens filtrą. Vienu metu galima ruošti du puodelius gardaus gėrimo, o kavos tirščių talpa sutalpins 10 porcijų tirščius. Galima reguliuoti kavos puodelių aukštį. Tobulą švarą palaikyti padės automatinis sistemos pravalymas.

Gran Baristo Automatic Espresso machine

saeco-gran-baristo

Tai minimalistinės išvaizdos modernus kavos aparatas, puikiai tiksiantis jaunatviškiems kavos mėgėjams. Tačiau puiki šio kavai gaminti prietaiso išvaizda- tikrai ne vienintelis jo privalumas. Aparato korpusas yra pagaminta iš ABS plastmasės, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir ilgai tarnauja, o švara palaikoma dėl automatinio pravalymo. Vandens talpos tūris siekia 1,5 l, pieno – 0,5 l , o kavos pupelių – 270 g. O kaipgi išsiversite be kavos tirščių talpos? Savaime suprantama, ji taip pat yra įmontuota ir talpina 20 porcijų kavos tirščius. Vartotojų patogumui pieno talpa yra išimama, įmontuotas puodelių laikiklis. Maža to, kavos aparatas turi didelio galingumo vandens kaitintuvą, tad reikiamos temperatūros vanduo kavai yra paruošiamas akimirksniu.

Intelia Focus

philips-saeco-intelia-focus

Iš kitų kavos aparatų šis produktas išsiskiria tuo, jog kas kartą jums panorėjus kavos, pupelės bus sumalamos. Tai užtikrina, jog kavos gėrimas bus ruošiamas iš ką tik sumaltos kavos. Verta pabrėžti, jog Intelia Focus nėra lengvas kavos aparatas – jis sveria 8 kg. Yra įmontuotos vandens, kavos pupelių ir tirščių talpos. Šį kavos aparatą yra itin lengva prižiūrėti – įmontuotos skalavimo bei nukalkinimo sistemos, o virinimo elementas – išimamas, tad jį valyti yra paprasta. Vienu metu galima pasigaminti du puodelius kavos, o LED ekrano dėka šį aparatą valdyti yra itin paprasta.